شرکت اقلیم گستر زیگورات در سال 1389 در قالب یک شرکت ساختمانی با کادری مجرب .متخصص و با سابقه اجرایی مفید و کارآمد در زمینه طراحی و نظارت و اجرا و استفاده از مواد و مصالح نوین سختمانی به طور رسمی فعالیت خود را شروع نموده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا در حال حضر از برترین مجری های پو شش های نانو بر روی سطوح مصالح ساختمانی بویزه آجر نما و سنگ و شیشه و کامپوزیت می باشد. این شرکت با شعار پیشرفت و کیفیت در سایه اعجاز تکنولوژی نانو در صنعت ساختمان توانسته گامی استوار در فضایی جدید جهت تولید مصالح ساختمانی نوین با فن آوری نانو بردارد. شرکت اقلیم گستر زیگورات با توجه به پتانسیل موجود خود و با بررسی های زیاد در زمینه علوم نانو ساختمان با پتانسیل علمی و اجرایی خود آماده اجرا و ارایه انواع محصولات خود جهت کلیه ارگانهای دولتی، خصوصی، کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران محترم میباشد.
در جهان امروز پیشرفت و توسعه کشور بر مبنای دانش و فناوری استوار است . این مقوله از مهمترین عناصر رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، صنعتی و سیاسی کشور به حساب میاید. بنابراین لازم است پژوهش و فناوری به عنوان یک مسَله حیاتی و نیروی محرکه پیشرفت و توسعه پایدار و رسیدن به رفاه و استقلال واقعی جامعه در اولویت قرار میگیرد.
فناوری نانو فناوریهای نوینی است که با سرعت هر چه تمام تر در حال توسعه می باشد. و تاثیرات آن در تمامی حوزه ها از پزشکی، محیط زیست، مهندسی تا زیست شناسی شیمی، علم مواد، ارتباطات مشاهده میشود. فواید اقتصادی آن شامل بهبود روش های تولید. افزایش کارایی. کاهش مصرف انرژی و هزینه ها میباشد.
رسیدن به بازارهای گسترده جهانی و حرکت به سوی توسعه اقتصادی و نگاه مدبرانه به خواسته های مشتریان گوناگون برای تبادل اطلاعات و دست یافتن به پدیده های نوین علم و صنعت و انتقال فناوری ضروری است.
بدون شک دست یابی به * پیشرفت های محسوس و جهش وار * در فناوری نانو حاصل تلاش خستگی ناپذیر و شبانه روزی تمامی دست اندرکاران فناوری نانو، مروجان، استادان، دانشجویان، فناوران، مدیران و صنعتگران پر انگیزه و پر استعداد طی دهه اخیر میباشد که توانسته اند زمینه ساز پیشرفت جهشی فنادری نانو در کشور شوند
پیشرفت در فناوری نانو تا به آن حد امیدوار کننده بوده که به عنوان یک تجربه موفق و الگویی برای سایر حوزه ها از ان نام میبرند. ایران در سال جاری رتبه ششم جهانی را در تولیدات علمی به خود اختصاص داده است. همچنین ایران در سال 2007 به این سو در بین کشورهای اسلامی و منطقه خاور میانه جایگاه نخست تولید علم در حوزه فناوری نانو را در دست دارد. همچنین بازار غناوری نانو در کشور در طی چهار سال گذشته 16 برابر شده است.

 

IMG 20170227 092345 min
جواز تاسیس
پشت جواز تاسیس
جواز تاسیس
a min
استاندارد
SGen452215081512350 0002
استاندارد
IMG 20170115 093932
ISO : 9001:2008